قوانین موزیکت

 

قواعد و قوانین زیر مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت موزیکت می باشد.

عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن و پذیرش شرایط آن است.

موزیکت این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد.

هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

شما بعنوان کاربران این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

متن قرارداد همیشه بر روی سایت قابل مشاهده است. در هر زمانیکه با این قرارداد مخالف بودید میتوانید عضویت خود را از سایت حذف کنید.

الف ( شرایط عضویت ) :

۱ – همه کاربران می بایست در هنگام ثبت در سایت از کلمات مناسب برای نام کاربری خود استفاده کنند. به هیچ وجه از کلمات رکیک و ناپسند و همچنین از کلماتی چون مستر . آدمین . مدیر برای نام کاربری انتخاب نکنند.

۲ – کاربران سایت به هیچ وجه نباید در مطالب ارسالی خود از کلمات نا مناسب استفاده کنند . در صورت مشاهده توسط ما ویرایش شده و به کاربر خاطی تذکر داده میشود و در صورت تکرار دسترسی نام کاربری فرد از سایت برای مدت محدود یا نا محدود با توجه به سابقه  آنها در تذکر و قطع دسترسی قطع می شود .

۳ – سایت موزیکت سایتی ایرانی و فارسی زبان است پس در سایت از نوشتن به زبان های دیگر و یا نوشتن به صورت فینگلیسی خود داری نمایید . در صورت مشاهده به کاربر خاطی تذکر و سپس اخطار داده خواهد شد .

۴ – از گذاشتن هر گونه لینک تبلیغاتی خود داری کرده و همچنین از گذاشتن لینک و یا لوگوهای تبلیغاتی در آهنگ های ارسالی خودداری کنید در صورت مشاهده به شدت برخورد خواهد شد و در صورت تکرار به سرعت دسترسی کاربر از سایت قطع میگردد .

۵ – مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و … که از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده کاربر فرستنده میباشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و … ندارد. ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما پس از دریافت فایلها و … آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی که کار ویروس یابی و اسکن فایلها را بر عهده دارند ، چک نمایید.

۶ – در صورت مشاهده ی هر گونه بی احترامی به مدیران و یا کاربران دیگر با فرد مورد نظر برخورد شده و در صورت تکرار دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد . از مدیران و همه ی کاربران درخواست می شود در صورت مشا هده ی چنین مواردی از طریق فرم تماس با ما یا دکمه های گزارش تخلف ما را از این موارد با خبر سازند .

۷ – این سایت محلی جهت تبادل اطلاعات در رابطه با اهداف سایت می باشد. پس لطفاً تنها مطالب مربوط به این موضوع و یا موضوعات وابسته به آن را مطرح کنید.

ب (سیاست های کلی) :

۱ – سایت موزیکت، مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و تابع فرهنگ و آیین ایران عزیزمان می‌باشد.

۲ – اطلاعات خصوصی کاربران، نظیر نام و نام خانوادگی و ایمیل و کلمه عبور، (هرچند که تکمیل بسیاری از این اطلاعات ضروری نمی‌باشد.) در هیچ کجای سایت منتشر نشده و هرگز در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

۳ – پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی در سایت ممنوع می باشد.

۴ -درج هرگونه محتوای قومیت گرایی و تفرقه افکنی در سایت ممنوع است.

۵ – استفاده از ربات های هوشمند در پروفایل ها اکیدا ممنوع می باشد .

۶ – موزیکت سایتی فرهنگی و هنری است.لذا بحثهای سیاسی جنجال برانگیز در آن مجاز نمی باشد.

۷ – بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع است.

۸ – درج مطالب مبتذل،افترا آمیز ،موهن و غیر اخلاقی ، بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در تمام قسمت ها خلاف مقررات است.

کابران موظفند علاوه بر رعایت مقررات فعالیت در موزیکت از قوانین جرائم رایانه ای پیروی نمایند.
با کاربرانی که به شرایط فوق بی توجهی نمایند ،حسب مورد برخورد مقتضی خواهد شد.